O nás

Kdo jsme?

Šetřete svůj čas a peníze - svěřte své povinnosti profesionálům z H&H Finvest. Nabízíme dílčí, ale i komplexní správu účetnictví a služeb pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek. Naší hlavním cílem při poskytování služeb je individuální přístup s maximálním důrazem na spolehlivost a flexibilitu poskytovaných služeb.

Naše firma ke každému klientovi přistupuje striktně individuálně. Vždy se maximálně seznámíme se specifickými požadavky a potřebami klienta a podle výsledků s klientem zvolíme nejefektivnější řešení jeho potřeb za příznivou cenu.

Naše firma H&H Finvest není plátcem DPH.

Proč si vybrat nás?

1

Osobní přístup

Ke každému klientovi přistupujeme bez rozdílu a striktně individuálně. Konkrétní postupy spolupráce volíme tak, abychom co nejvíce vyhověli klientovým potřebám.

2

Profesionální přístup

Maximální odbornost našich zaměstnanců a naprostá mlčenlivost je u nás samozřejmost. Přenechejte své starosti profesionálům.

3

Garance odpovědnosti

Za svou práci přebíráme veškerá rizika. Jsme pojištění pro případnou odpovědnost za způsobenou škodu, pokuty nebo úroku z prodlení ze strany jakéhokoliv úřadu.

"Stěžujeme si, jak máme málo času, ale jendáme tak jako bychom ho měli nekonečně mnoho."

Lucius Annaeus Seneca, filozof